KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443057

nr 1544 3057

Hans-Erik Eriksson

(1921-1997), Sverige

Oljemålning, Stockholms Slott. Signerad. Olja på pannå, 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 32x41 cm

Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.

Utrop:

1.200 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 maj 2023
kl 20:17:34

29/5 15:11:59 1      Vinnande bud

Hans-Erik Eriksson

Läs mer om Hans-Erik Eriksson